Strona główna » O programie » O programie

O programie

Oprogramowanie „Hermes” to najnowszy produkt autorstwa Grupy Pomerania Services Group z Miastka. Aplikacja przeznaczona jest dla firm spedycyjnych i transportowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu programów dedykowanych dla spedycji i transportu pozwoliło zdobyć nam wielu zaufanych klientów w całym kraju. Przez cały czas wsłuchiwaliśmy się w oczekiwania, potrzeby i gusta naszych partnerów. Wyznając naczelną zasadę, że to firmy spedycyjne powinni tworzyć oprogramowanie, uruchomiliśmy szerokie konsultacje potrzeb z naszymi klientami. Po przeszło półtora roku prac powstał nowy system Hermes. Jesteśmy przekonani, że udało się stworzyć produkt, który z pewnością zadowoli potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Aplikacja Hermes korzysta z wszystkich nowinek technologicznych, a więc HTML5, Zend Framework, JQuery. Są to aktualnie wysoce zaawansowane i najlepsze technologie webowe na rynku.

Program Hermes to nowoczesny, pracujący w chmurze, wszechstronny program do obsługi spedycji krajowej i międzynarodowej. Zakres funkcjonalny nowego systemu obejmuje przygotowanie zleceń, układanie i wyznaczanie tras, zarządzanie kontrahentami, fakturowanie, rozliczanie kosztów, kontrolę rozrachunków i wiele innych funkcji.

Celem przyświecającym nam podczas tworzenia systemu było maksymalne dopasowanie go do specyfiki działalności naszych klientów wraz z zachowaniem walorów użytkowych poprzednika – systemu Compass. Wykorzystaliśmy wiele pomysłów i sugestii firm, z którymi współpracowaliśmy podczas tworzenia oprogramowania. Od teraz każdy użytkownik Hermesa będzie mógł dopasować interfejs programu i jego funkcjonalność do własnych upodobań i potrzeb. Pełna obsługa klawiatury znacznie ułatwi wprowadzanie danych do systemu. A każdy wydruk będzie emitowany w postaci pliku PDF, co znacznie ułatwi posługiwanie się wydrukami w kontakcie z kontrahentami.

Dzięki oprogramowaniu „Hermes” będą mogli Państwo przenieść niemal całą płaszczyznę działania firmy spedycyjnej do jednolitego systemu informatycznego. Dzięki temu skrócą Państwo znacznie czas na procedury formalne. Administrator systemu będzie mógł nadać konkretne uprawnienia poszczególnym pracownikom zależnie od stanowiska . Dzięki temu będzie jasny i przejrzysty podział kompetencji poszczególnych spedytorów w firmie.