Strona główna » Funkcjonalność » Funkcjonalność

Funkcjonalność

Hermes jako nasz kolejny system spedycyjny pozwala na pracę terminalową za pomocą wielu rodzajów przeglądarek internetowych. Do obsługi programu nie potrzeba więc wydajnych stanowisk roboczych. System operacyjny również niema znaczenia.

Hermes to prawdziwa aplikacja typu "Platform-independent". Niezależnie od systemu operacyjnego jaki posiadasz oraz parametrów Twojego komputera, oprogramowanie Hermes będzie zawsze działało szybko i wydajnie. Nie narzucamy wymagań sprzętowych oraz programowych dla stacji roboczych. Oprogramowanie Hermes zainstalowane jest na naszych serwerach. Potrzebujesz tylko przeglądarki i dostępu do sieci Internet. Dzięki takim rozwiązaniom, można połączyć się z Hermesem z dowolnego urządzenia mającego dostęp do sieci internetowej.

Praca oddziałowa z wykorzystaniem technologii Hermes jest niezwykle prosta. Przy pracy kilku osób w ramach jednego konta firmowego nie jest potrzebna replikacja ani transportowanie danych ponieważ wszystko zlokalizowane jest na jednym serwerze. Dzięki takiemu rozwiązaniu informacje w programie są zawsze aktualne we wszystkich oddziałach.