Strona główna » Moduły » Mechanizmy automatyzujące

Mechanizmy automatyzujące

Hermes wykorzystuje wiele mechanizmów automatyzujących pracę spedytora. Funkcje kopiowania zleceń, sprawdzania kodów pocztowych, także zagranicznych. Uzupełnianie na ich podstawie danych w formularzach zleceń ułatwia prace i ogranicza ilość pomyłek.

Automatyzacji podlegają także funkcje korespondencji z klientem, moduł automatycznych wezwań do zapłaty pozwala na generowanie w sposób automatyczny, wiadomości email, które zawierają podsumowania należnych płatności czy w razie dalszego opóźniania się płatności ze strony kontrahenta również wezwanie do zapłaty w mniej uprzejmej formie. Oczywiście w systemie konfiguracja tego do kogo taka transmisja może zostać wysłana jest precyzyjnie konfigurowalna, tak aby zapewnić odpowiednie traktowanie poszczególnych klientów z blokadą automatycznej korespondencji do danego klienta włącznie. System posiada również inteligentny moduł fakturowania , który znacznie przyspiesza proces wystawiania faktur .

System posiada również inteligentny moduł fakturowania , który znacznie przyspiesza proces wystawiania faktur ,mechanizmy automatycznej komunikacji dotyczą także bieżącej pracy, wystawione faktury mogą być wysyłane na adres email klienta po ich zatwierdzeniu w systemie, zautomatyzowany został również mechanizm pobierania kursów walut , użytkownik nie bierze w nim udziału , jeśli tylko pojawia się nowy kurs automatycznie jest dostępny w systemie. Do celów kontroli jakości usług możliwe jest informowanie kierowcy poprzez wiadomość sms lub email o zbliżającej się godzinie załadunku, czy też po potwierdzeniu przyjęcia zlecenia wysłać do kierowcy sms podsumowujący treść zlecenia.